SIT8920AMU2-33E
SiTimeSiTime
SIT8920AMU2-33E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT8920AMU2-33E
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMES
Datasheety: 1.SIT8920AMU2-33E.pdf2.SIT8920AMU2-33E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT8920AMU2-33E
Part Number SIT8920AMU2-33E Výrobce SiTime
Popis OSC MEMES Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8243 pcs Datový list 1.SIT8920AMU2-33E.pdf2.SIT8920AMU2-33E.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SiT8920 hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.032" (0.80mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.1mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz