SIT8920BMF2-18S
SiTimeSiTime
SIT8920BMF2-18S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT8920BMF2-18S
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMES
Datasheety: 1.SIT8920BMF2-18S.pdf2.SIT8920BMF2-18S.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT8920BMF2-18S
Part Number SIT8920BMF2-18S Výrobce SiTime
Popis OSC MEMES Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8542 pcs Datový list 1.SIT8920BMF2-18S.pdf2.SIT8920BMF2-18S.pdf
Napětí - Supply 1.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SiT8920B hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.032" (0.80mm)
Funkce Standby Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz