SIT8921AMB3-33N
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT8921AMB3-33N
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: 1.SIT8921AMB3-33N.pdf2.SIT8921AMB3-33N.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT8921AMB3-33N
Part Number SIT8921AMB3-33N Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 6286 pcs Datový list 1.SIT8921AMB3-33N.pdf2.SIT8921AMB3-33N.pdf
Napětí - Supply 2.5 V ~ 3.3 V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Série SiT8921A hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal -
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.80mm) Funkce Enable/Disable, Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 8mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 119.342001MHz ~ 137MHz