SIT8924BAT1-28E
SiTimeSiTime
SIT8924BAT1-28E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT8924BAT1-28E
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
Datasheety: 1.SIT8924BAT1-28E.pdf2.SIT8924BAT1-28E.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT8924BAT1-28E
Part Number SIT8924BAT1-28E Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 8109 pcs Datový list 1.SIT8924BAT1-28E.pdf2.SIT8924BAT1-28E.pdf
Napětí - Supply 2.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série SiT8924B hodnocení AEC-Q100
Výstup LVCMOS, LVTTL Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.032" (0.80mm)
Funkce Enable/Disable Frekvenční stabilita (celkem) ±20ppm
Frekvenční stabilita ±20ppm Detailní popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 4.8mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz