SIT9002AI-23H33SO
SiTimeSiTime
SIT9002AI-23H33SO Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9002AI-23H33SO
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V STBY
Datasheety: SIT9002AI-23H33SO.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9002AI-23H33SO
Part Number SIT9002AI-23H33SO Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVDS DWN SPRD 3.3V STBY Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4711 pcs Datový list SIT9002AI-23H33SO.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma -0.50%, Down Spread Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Série SiT9002 hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Bulk
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVDS
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.79mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±50ppm
Detailní popis XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 85mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 10µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 220MHz