SIT9002AI-38H25DQ
SiTimeSiTime
SIT9002AI-38H25DQ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9002AI-38H25DQ
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V SMD
Datasheety: SIT9002AI-38H25DQ.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9002AI-38H25DQ
Part Number SIT9002AI-38H25DQ Výrobce SiTime
Popis OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3636 pcs Datový list SIT9002AI-38H25DQ.pdf
Napětí - Supply 2.5V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma -1.00%, Down Spread Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Série SiT9002 hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Bulk
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup CML
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.039" (1.00mm) Funkce -
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±50ppm
Detailní popis XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 51mA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 220MHz