SIT9003AC-1-18EB
SiTimeSiTime
SIT9003AC-1-18EB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9003AC-1-18EB
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V
Datasheety: 1.SIT9003AC-1-18EB.pdf2.SIT9003AC-1-18EB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9003AC-1-18EB
Part Number SIT9003AC-1-18EB Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 26129 pcs Datový list 1.SIT9003AC-1-18EB.pdf2.SIT9003AC-1-18EB.pdf
Napětí - Supply 1.8V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma ±0.25%, Center Spread Velikost / Rozměry 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Série SiT9003 hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Bulk
Paket / krabice 4-SMD, No Lead Výstup LVCMOS, LVTTL
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.79mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita (celkem) ±50ppm Frekvenční stabilita ±50ppm
Detailní popis XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 3.5mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 800nA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 110MHz