SIT9005ACR7H-30SC
Přehled produktu
Part Number: SIT9005ACR7H-30SC
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: SIT9005ACR7H-30SC.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT9005ACR7H-30SC
Part Number SIT9005ACR7H-30SC Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 14342 pcs Datový list SIT9005ACR7H-30SC.pdf
Napětí - Supply 3V Typ SSXO
Spread Spectrum šířky pásma ±0.39%, Center Spread Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Série SIT9005 hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce Standby Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 6.5mA Proud - Supply (Vypnout) (Max) 4.3µA
Základní rezonátor MEMS K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz