SIT9005AIA2H-28DF
Přehled produktu
Part Number: SIT9005AIA2H-28DF
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: SIT9005AIA2H-28DF.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT9005AIA2H-28DF
Part Number SIT9005AIA2H-28DF Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15242 pcs Datový list SIT9005AIA2H-28DF.pdf
Napětí - Supply 2.8V Typ SSXO
Spread Spectrum šířky pásma ±0.765%, Center Spread Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SIT9005 hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce - Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 6.5mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz