SIT9005AIL2H-33DP
Přehled produktu
Part Number: SIT9005AIL2H-33DP
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC MEMS
Datasheety: SIT9005AIL2H-33DP.pdf
  • Zpráva
Specifikace SIT9005AIL2H-33DP
Part Number SIT9005AIL2H-33DP Výrobce SiTime
Popis OSC MEMS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 15558 pcs Datový list SIT9005AIL2H-33DP.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ SSXO
Spread Spectrum šířky pásma ±2.06%, Center Spread Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série SIT9005 hodnocení -
Výstup LVCMOS Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 0.030" (0.76mm)
Funkce - Frekvenční stabilita (celkem) -
Frekvenční stabilita ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Detailní popis SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Proud - Supply (Max) 6.5mA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 141MHz