SIT9120AC-2CF-25E200.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9120AC-2CF-25E200.000000X
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.5V, 2
Datasheety: SIT9120AC-2CF-25E200.000000X.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9120AC-2CF-25E200.000000X
Part Number SIT9120AC-2CF-25E200.000000X Výrobce SiTime
Popis -20 TO 70C, 5032, 10PPM, 2.5V, 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 31333 pcs Datový list SIT9120AC-2CF-25E200.000000X.pdf
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série *
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Ostatní jména 1473-12540-2
SIT9120AC-2CF-25E200.000000X-ND
Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Detailní popis Oscillator 6-SMD, No Lead