SIT9120AI-1CF-33E100.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1CF-33E100.000000X Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9120AI-1CF-33E100.000000X
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1
Datasheety: SIT9120AI-1CF-33E100.000000X.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9120AI-1CF-33E100.000000X
Part Number SIT9120AI-1CF-33E100.000000X Výrobce SiTime
Popis -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 31230 pcs Datový list SIT9120AI-1CF-33E100.000000X.pdf
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série *
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Ostatní jména 1473-19358-2
SIT9120AI-1CF-33E100.000000X-ND
Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Detailní popis Oscillator 6-SMD, No Lead