SIT9120AI-2BF-25S166.000000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-25S166.000000G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9120AI-2BF-25S166.000000G
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1
Datasheety: SIT9120AI-2BF-25S166.000000G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9120AI-2BF-25S166.000000G
Part Number SIT9120AI-2BF-25S166.000000G Výrobce SiTime
Popis -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 25476 pcs Datový list SIT9120AI-2BF-25S166.000000G.pdf
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série *
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Ostatní jména 1473-23854-2
SIT9120AI-2BF-25S166.000000G-ND
Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Detailní popis Oscillator 6-SMD, No Lead