SIT9120AI-2BF-33S200.000000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33S200.000000G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9120AI-2BF-33S200.000000G
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 2
Datasheety: SIT9120AI-2BF-33S200.000000G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9120AI-2BF-33S200.000000G
Part Number SIT9120AI-2BF-33S200.000000G Výrobce SiTime
Popis -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 2 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 25871 pcs Datový list SIT9120AI-2BF-33S200.000000G.pdf
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Série *
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Ostatní jména 1473-24069-2
SIT9120AI-2BF-33S200.000000G-ND
Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Detailní popis Oscillator 6-SMD, No Lead