SIT9120AI-2C1-25E166.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2C1-25E166.000000T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9120AI-2C1-25E166.000000T
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1
Datasheety: SIT9120AI-2C1-25E166.000000T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9120AI-2C1-25E166.000000T
Part Number SIT9120AI-2C1-25E166.000000T Výrobce SiTime
Popis -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.5V, 1 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 44393 pcs Datový list SIT9120AI-2C1-25E166.000000T.pdf
Velikost / Rozměry 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Série *
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-SMD, No Lead
Ostatní jména 1473-24327-2
SIT9120AI-2C1-25E166.000000T-ND
Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.032" (0.80mm) Detailní popis Oscillator 6-SMD, No Lead