SIT9121AI-1D-25S
SiTimeSiTime
SIT9121AI-1D-25S Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SIT9121AI-1D-25S
Výrobce / značka: SiTime
Popis produktu OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY
Datasheety: 1.SIT9121AI-1D-25S.pdf2.SIT9121AI-1D-25S.pdf3.SIT9121AI-1D-25S.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SIT9121AI-1D-25S
Part Number SIT9121AI-1D-25S Výrobce SiTime
Popis OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Napětí - Supply 2.5V Typ XO (Standard)
Spread Spectrum šířky pásma - Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Série SiT9121 hodnocení -
programovatelný Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Obal Bulk
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup LVPECL
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.039" (1.00mm) Funkce Standby
Frekvenční stabilita (celkem) - Frekvenční stabilita ±20ppm
Detailní popis XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 69mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 100µA Základní rezonátor MEMS
K dispozici Frekvenční rozsah 1MHz ~ 220MHz