8D023F54SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8D023F54SN
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8D 53C MIXED SKT RECP
Datasheety: 8D023F54SN.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 858 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 858 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D023F54SN
Part Number 8D023F54SN Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8D 53C MIXED SKT RECP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 858 pcs Datový list 8D023F54SN.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 23-54 Materiál skeletu Aluminum
Shell Finish Nickel Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Obal Bulk Ostatní jména 1792-3154
Orientace N (Normal) Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 53 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Funkce -
upevňovací Type Threaded Detailní popis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 5A, 13A, 23A Materiál kontaktu Copper Alloy