8D025W29SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8D025W29SN-LC
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Datasheety: 1.8D025W29SN-LC.pdf2.8D025W29SN-LC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D025W29SN-LC
Part Number 8D025W29SN-LC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1529 pcs Datový list 1.8D025W29SN-LC.pdf2.8D025W29SN-LC.pdf
Typ For Female Sockets stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 25-29
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Cadmium
Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D Obal Bulk
Ostatní jména 1792-3927 Orientace N (Normal)
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 29
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Zahrnuje -
pouzdro Color Olive Drab Funkce -
upevňovací Type Threaded Detailní popis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount