8D115W18PB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8D115W18PB-LC
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT HSNG MALE 18POS INLINE
Datasheety: 1.8D115W18PB-LC.pdf2.8D115W18PB-LC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D115W18PB-LC
Part Number 8D115W18PB-LC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN RCPT HSNG MALE 18POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1293 pcs Datový list 1.8D115W18PB-LC.pdf2.8D115W18PB-LC.pdf
Typ For Male Pins stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 15-18
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Cadmium
Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D Obal Bulk
Ostatní jména 1792-4964 Orientace B
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 18
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Zahrnuje -
pouzdro Color Olive Drab Funkce -
upevňovací Type Threaded Detailní popis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)