8D523F53PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8D523F53PC-LC
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Datasheety: 1.8D523F53PC-LC.pdf2.8D523F53PC-LC.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D523F53PC-LC
Part Number 8D523F53PC-LC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1142 pcs Datový list 1.8D523F53PC-LC.pdf2.8D523F53PC-LC.pdf
Typ For Male Pins stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 23-53
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Nickel
Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D Obal Bulk
Ostatní jména 1792-10365 Orientace C
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 53
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof Zahrnuje -
pouzdro Color Silver Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Threaded Detailní popis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Spojovací materiál matice, pokovování Aluminum, Nickel Průměr matice spojky 1.768" (44.91mm)