8D523F53SN-LC
Přehled produktu
Part Number: 8D523F53SN-LC
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Datasheety: 1.8D523F53SN-LC.pdf2.8D523F53SN-LC.pdf
  • Zpráva
Specifikace 8D523F53SN-LC
Part Number 8D523F53SN-LC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1437 pcs Datový list 1.8D523F53SN-LC.pdf2.8D523F53SN-LC.pdf
Typ For Female Sockets stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 23-53
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Nickel
Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D Obal Bulk
Ostatní jména 1792-10379 Orientace N (Normal)
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 53
pouzdro Color Silver Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Threaded Detailní popis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Spojovací materiál matice, pokovování Aluminum, Nickel Průměr matice spojky 1.768" (44.91mm)