8D525F11PB-LC
Přehled produktu
Part Number: 8D525F11PB-LC
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Datasheety: 1.8D525F11PB-LC.pdf2.8D525F11PB-LC.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 966 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8D525F11PB-LC
Part Number 8D525F11PB-LC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 966 pcs Datový list 1.8D525F11PB-LC.pdf2.8D525F11PB-LC.pdf
Typ For Male Pins stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 25-11
Materiál skeletu Aluminum Shell Finish Nickel
Série MIL-DTL-38999 Series III, 8D Obal Bulk
Ostatní jména 1792-10807 Orientace B
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 11
pouzdro Color Silver Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Threaded Detailní popis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Spojovací materiál matice, pokovování Aluminum, Nickel Průměr matice spojky 1.890" (48.01mm)