8LT025B24PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8LT025B24PB
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Datasheety: 8LT025B24PB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Stav zásob 746 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8LT025B24PB
Part Number 8LT025B24PB Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN RECP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 746 pcs Datový list 8LT025B24PB.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25-24 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Série MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Obal Bulk Ostatní jména 1792-15440
Orientace B Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet poloh 24 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce -
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 13A, 23A Materiál kontaktu Copper Alloy