8LT517F26PC
Přehled produktu
Part Number: 8LT517F26PC
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 26C 26#20 PIN PLUG
Datasheety: 8LT517F26PC.pdf
  • Zpráva
Specifikace 8LT517F26PC
Part Number 8LT517F26PC Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8LT 26C 26#20 PIN PLUG Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1054 pcs Datový list 8LT517F26PC.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Série MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Obal Bulk Ostatní jména 1792-19846
Orientace C Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 26 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Materiál kontaktu Copper Alloy