8LT715B18SN
Přehled produktu
Part Number: 8LT715B18SN
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 18C 18#20 SKT J/N
Datasheety: 8LT715B18SN.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
  • Zpráva
Specifikace 8LT715B18SN
Part Number 8LT715B18SN Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8LT 18C 18#20 SKT J/N Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1416 pcs Datový list 8LT715B18SN.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 15-18 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Série MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Obal Bulk Ostatní jména 1792-21911
Orientace N (Normal) Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet poloh 18 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Bulkhead - Front Side Nut Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce -
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Materiál kontaktu Copper Alloy