8T618B32PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8T618B32PN
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8T 32C 32#20 PIN PLUG
Datasheety: 8T618B32PN.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8T618B32PN
Part Number 8T618B32PN Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8T 32C 32#20 PIN PLUG Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1008 pcs Datový list 8T618B32PN.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 18-32 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Série MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Obal Bulk Ostatní jména 1792-25790
Orientace N (Normal) Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet poloh 32 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Olive Drab
kabel Zahájení - Materiál zadní skořepiny, pokovování -
Aplikace Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
8T618B32SN
8T618B32SN
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: 8T 32C 32#20 SKT PLUG
Na skladě: 1067 pcs
Stažení: 8T618B32SN.pdf
RFQ
8T618B35BN
8T618B35BN
Popis: 8T 66C 66#22D SKT PLUG
Na skladě: 1548 pcs
Stažení: 8T618B35BN.pdf
RFQ
8T618B32PN-LC
8T618B32PN-LC
Popis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE