8T720B39SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 8T720B39SN
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8T 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Datasheety: 8T720B39SN.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Stav zásob 635 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 8T720B39SN
Part Number 8T720B39SN Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8T 39C 37#20 2#16 SKT J/N Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 635 pcs Datový list 8T720B39SN.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 20-39 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Série MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Obal Bulk Ostatní jména 1792-26565
Orientace N (Normal) Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet poloh 39 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Bulkhead - Front Side Nut Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce -
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A, 13A Materiál kontaktu Copper Alloy