MS27466T19B32SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27466T19B32SA
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Datasheety: MS27466T19B32SA.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS není v souladu
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27466T19B32SA
Part Number MS27466T19B32SA Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 1379 pcs Datový list MS27466T19B32SA.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění - Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 19-32 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Série Military, MIL-DTL-38999 Series I
Obal Bulk Ostatní jména SMS27466T19B32SA
Orientace A Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet poloh 32 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí Environment Resistant
Funkce - upevňovací Type Bayonet Lock
Detailní popis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Materiál kontaktu Copper Alloy Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Konec - Párování Gold Typ konektoru Receptacle, Female Sockets
Barva Olive Drab kabel Zahájení -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27466T19B32S
MS27466T19B32S
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na skladě: 1581 pcs
Stažení: MS27466T19B32S.pdf
RFQ
MS27466T19B32SB
MS27466T19B32SB
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity