MS27466T25B43PB
Přehled produktu
Part Number: MS27466T25B43PB
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Datasheety: MS27466T25B43PB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Stav zásob 777 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27466T25B43PB
Part Number MS27466T25B43PB Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 777 pcs Datový list MS27466T25B43PB.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL J
Shell Size - Insert 25-43 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Série Military, MIL-DTL-38999 Series I
Obal Bulk Ostatní jména 1792-35701
Orientace B Provozní teplota -65°C ~ 175°C
Počet poloh 43 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce -
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A, 13A Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 50.0µin (1.27µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Male Pins Barva Olive Green
kabel Zahájení - Materiál zadní skořepiny, pokovování -
Aplikace Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27466T25B43SA
MS27466T25B43SA
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Na skladě: 1139 pcs
Stažení: MS27466T25B43SA.pdf
RFQ
MS27466T25B43PB-LC
MS27466T25B43PB-LC
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT