MS27466T25F29SL
Přehled produktu
Part Number: MS27466T25F29SL
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Datasheety: MS27466T25F29SL.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS není v souladu
  • Zpráva
Specifikace MS27466T25F29SL
Part Number MS27466T25F29SL Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 1813 pcs Datový list MS27466T25F29SL.pdf
Typ For Female Sockets stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 25-29
Materiál skeletu Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Série Military, MIL-DTL-38999 Series I Obal Bulk
Ostatní jména SMS27466T25F29SL Orientace N (Normal)
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 29
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí Environment Resistant
Zahrnuje - pouzdro Color Silver
Funkce - upevňovací Type Bayonet Lock
Detailní popis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Spojovací materiál matice, pokovování -