MS27467T17F26SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27467T17F26SAL
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Datasheety: MS27467T17F26SAL.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS není v souladu
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27467T17F26SAL
Part Number MS27467T17F26SAL Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 1936 pcs Datový list MS27467T17F26SAL.pdf
Typ For Female Sockets stínění Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 17-26
Materiál skeletu Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Série Military, MIL-DTL-38999 Series I Obal Bulk
Ostatní jména SMS27467T17F26SAL Orientace A
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 26
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí -
Zahrnuje - pouzdro Color Silver
Funkce Coupling Nut upevňovací Type Bayonet Lock
Detailní popis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Spojovací materiál matice, pokovování Aluminum Alloy, Nickel
Průměr matice spojky 1.406" (35.71mm) Typ kontaktu Crimp
Kontakt Velikost 20 Tvar kontaktu Circular
Typ konektoru Plug Housing
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27467T17F26SB
MS27467T17F26SB
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT
Na skladě: 1020 pcs
Stažení: MS27467T17F26SB.pdf
RFQ
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na skladě: 980 pcs
Stažení: MS27467T17F26SB.pdf
RFQ
MS27467T17F26SB-LC
MS27467T17F26SB-LC
Popis: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Na skladě: 1552 pcs
Stažení: MS27467T17F26SB-LC.pdf
MS27467T17F26SA-LC
MS27467T17F26SA-LC
Stažení: MS27467T17F26SA-LC.pdf
MS27467T17F26SA
MS27467T17F26SA
Popis: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
Na skladě: 806 pcs
Stažení: MS27467T17F26SA.pdf
MS27467T17F26SA-LC
MS27467T17F26SA-LC
Popis: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Na skladě: 990 pcs
Stažení: MS27467T17F26SA.pdf
MS27467T17F26SBL
MS27467T17F26SBL
Popis: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Stažení: MS27467T17F26SBL.pdf
MS27467T17F26SA-LC
MS27467T17F26SA-LC
Na skladě: 986 pcs
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%