MS27467T23F55PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27467T23F55PA
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Datasheety: MS27467T23F55PA.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 948 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27467T23F55PA
Part Number MS27467T23F55PA Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8LT 55C 55#20 PIN PLUG Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 948 pcs Datový list MS27467T23F55PA.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL H
Shell Size - Insert 23-55 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Série Military, MIL-DTL-38999 Series I
Obal Bulk Ostatní jména 1792-37314
Orientace A Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 55 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
montážní Feature - Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce Coupling Nut
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 50.0µin (1.27µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Plug, Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení - Materiál zadní skořepiny, pokovování -
Aplikace Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27467T23F55PB
MS27467T23F55PB
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Na skladě: 1023 pcs
Stažení: MS27467T23F55PB.pdf
RFQ
MS27467T23F55PA-LC
MS27467T23F55PA-LC
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na skladě: 1079 pcs
Stažení: MS27467T23F55PA-LC.pdf
RFQ
MS27467T23F55JC
MS27467T23F55JC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na skladě: 783 pcs
Stažení: MS27467T23F55JC.pdf
Popis: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Na skladě: 827 pcs
Stažení: MS27467T23F55PB.pdf
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na skladě: 912 pcs
MS27467T23F55P-CG
MS27467T23F55P-CG
Popis: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
Stažení: MS27467T23F55P-CG.pdf
MS27467T23F55P
MS27467T23F55P
Stažení: MS27467T23F55P.pdf
MS27467T23F55JC-LC
MS27467T23F55JC-LC
Popis: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Stažení: MS27467T23F55JC-LC.pdf
MS27467T23F55P-CGCA23
MS27467T23F55P-CGCA23
Stažení: MS27467T23F55P-CGCA23.pdf
Popis: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Na skladě: 827 pcs
Stažení: MS27467T23F55P.pdf
MS27467T23F55PALC
MS27467T23F55PALC
Popis: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
Stažení: MS27467T23F55PALC.pdf
MS27467T23F55PA
MS27467T23F55PA
Na skladě: 853 pcs
Stažení: MS27467T23F55PA.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%