MS27467T25B19PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27467T25B19PAL
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS
Datasheety: MS27467T25B19PAL.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS není v souladu
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27467T25B19PAL
Part Number MS27467T25B19PAL Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 1588 pcs Datový list MS27467T25B19PAL.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 12 Používání Shielded
Zadejte atributy - Typ For Male Pins
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série Military, MIL-DTL-38999 Series I Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Olive Drab Ostatní jména SMS27467T25B19PAL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní číslo výrobce MS27467T25B19PAL Velký Průměr Dodávané 25-19
Vložte materiál Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Zahrnuje -
Funkce Coupling Nut Rozšířený popis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Popis CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Spojovací materiál matice, pokovování 1.890" (48.01mm) Průměr matice spojky Cadmium
Tvar kontaktu Thermoplastic Materiál kontaktu A
Typ konektoru Plug Housing Materiál těla -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27467T25B19PA
MS27467T25B19PA
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Na skladě: 498 pcs
Stažení: MS27467T25B19PA.pdf
RFQ
Výrobci: Souriau Connection Technology
Na skladě: 1208 pcs
Stažení: MS27467T25B19PA.pdf
RFQ
MS27467T25B19PALC
MS27467T25B19PALC
Popis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Na skladě: 773 pcs
Stažení: MS27467T25B19PALC.pdf
MS27467T25B19PA-LC
MS27467T25B19PA-LC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Na skladě: 3239 pcs
MS27467T25B19PB
MS27467T25B19PB
Na skladě: 523 pcs
Stažení: MS27467T25B19PB.pdf
MS27467T25B19PA-LC
MS27467T25B19PA-LC