| Part Number | MS27468T23B55P | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující |
| Dostupné množství | 1084 pcs | Datový list | MS27468T23B55P.pdf |
| napìtí | - | Ukončení | Crimp |
| stínění | - | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 23-55 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium | Série | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | SMS27468T23B55P |
| Orientace | N (Normal) | Provozní teplota | -65°C ~ 175°C |
| Počet poloh | 55 | Typ montáže | Panel Mount |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vložte materiál | Thermoplastic | Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant |
| Funkce | - | upevňovací Type | Bayonet Lock |
| Detailní popis | 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |