MS27468T23F53PL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MS27468T23F53PL
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
Datasheety: MS27468T23F53PL.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS není v souladu
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27468T23F53PL
Part Number MS27468T23F53PL Výrobce Souriau Connection Technology
Popis CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS není v souladu
Dostupné množství 1742 pcs Datový list MS27468T23F53PL.pdf
Typ For Male Pins stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 23-53
Materiál skeletu Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Série Military, MIL-DTL-38999 Series I Obal Bulk
Ostatní jména SMS27468T23F53PL Orientace N (Normal)
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 53
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Vložte materiál Thermoplastic Ochrana proti vniknutí -
Zahrnuje - pouzdro Color Silver
Funkce - upevňovací Type Bayonet Lock
Detailní popis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Spojovací materiál matice, pokovování -
Průměr matice spojky - Typ kontaktu Crimp
Kontakt Velikost 20 Tvar kontaktu Circular
Typ konektoru Receptacle Housing
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27468T23F53PB
MS27468T23F53PB
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Na skladě: 814 pcs
Stažení: MS27468T23F53PB.pdf
RFQ
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Na skladě: 834 pcs
Stažení: MS27468T23F53PB.pdf
RFQ
MS27468T23F53S
MS27468T23F53S
Popis: CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP