MS27468T25F24PB
Přehled produktu
Part Number: MS27468T25F24PB
Výrobce / značka: Souriau Connection Technology
Popis produktu 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N
Datasheety: MS27468T25F24PB.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 569 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 569 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace MS27468T25F24PB
Part Number MS27468T25F24PB Výrobce Souriau Connection Technology
Popis 8LT 24C 12#16 12#12 PIN J/N Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 569 pcs Datový list MS27468T25F24PB.pdf
napìtí - Ukončení Crimp
stínění Shielded Shell Size, MIL J
Shell Size - Insert 25-24 Materiál skeletu Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Série Military, MIL-DTL-38999 Series I
Obal Bulk Ostatní jména 1792-38997
Orientace B Provozní teplota -65°C ~ 200°C
Počet poloh 24 Typ montáže Panel Mount
montážní Feature Bulkhead - Front Side Nut Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Thermoplastic
Ochrana proti vniknutí Environment Resistant Funkce -
upevňovací Type Bayonet Lock Detailní popis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Jmenovitá hodnota proudu 13A, 23A Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování 50.0µin (1.27µm) Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Male Pins Barva Silver
kabel Zahájení - Materiál zadní skořepiny, pokovování -
Aplikace Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MS27468T25F24SA
MS27468T25F24SA
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP