MS27468T25F29PA
MS27468T25F29PA
Výrobci: Souriau Connection Technology
Popis: 8LT 29C 29#16 PIN J/N
Na skladě: 737 pcs
Stažení: MS27468T25F29PA.pdf
RFQ
MS27468T25F29JB
MS27468T25F29JB
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Na skladě: 763 pcs
Stažení: MS27468T25F29JB.pdf
RFQ
MS27468T25F29P-LC
MS27468T25F29P-LC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Na skladě: 1298 pcs
Stažení: MS27468T25F29P-LC.pdf
MS27468T25F29P
MS27468T25F29P
Popis: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Na skladě: 821 pcs
Stažení: MS27468T25F29P.pdf
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Na skladě: 731 pcs
Stažení: MS27468T25F29P.pdf
MS27468T25F29JA-LC
MS27468T25F29JA-LC
Popis: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Na skladě: 1178 pcs
Stažení: MS27468T25F29JA-LC.pdf
MS27468T25F29PA-LC
MS27468T25F29PA-LC
Stažení: MS27468T25F29PA-LC.pdf
MS27468T25F29PA
MS27468T25F29PA
Na skladě: 637 pcs
Stažení: MS27468T25F29PA.pdf
MS27468T25F29PA
MS27468T25F29PA
Na skladě: 821 pcs
Stažení: MS27468T25F29PA.pdf
MS27468T25F29JA
MS27468T25F29JA
Popis: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Na skladě: 786 pcs
Stažení: MS27468T25F29JA.pdf
Průmyslové zprávy
Rohm dodává 10 automobilových SiC mosfets
„Uvedení řady SCT3xxxxxHR umožňuje společnosti Rohm nabídnout největším výrobním odvětv...
ON přidává k SiC MOSFETům
ON Semiconductor představil dva SiC MOSFETy zaměřené na EV, solární a UPS aplikace. Průmyslov...
APEC: TI si myslí, že postranně vyrábí čip ac-dc s 15mW stand-by
„Toto zařízení dosahuje nejlepší rovnováhy mezi vysokou účinností a ultravysokým hlukem p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je velmi výkonný a flexibilní nástroj pro různá měření...
Očekává se, že výdaje na polotovary v tomto roce klesnou o 14% a v příštím roce vzrostou o 27%