GLA22110
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GLA22110
Výrobce / značka: Sprague Goodman
Popis produktu FIXED IND 220UH 45MA 21OHM SMD
Datasheety: GLA22110.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace GLA22110
Part Number GLA22110 Výrobce Sprague Goodman
Popis FIXED IND 220UH 45MA 21OHM SMD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 26699 pcs Datový list GLA22110.pdf
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 (3225 Metric) Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
stínění Unshielded Série SURFCOIL® GLA
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Paket / krabice 1210 (3225 Metric) Provozní teplota -20°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Non-Magnetic
Frekvence indukčnosti - test 796kHz indukčnost 220µH
Výška - Sedící (Max) 0.094" (2.40mm) Frekvence - Self Resonant 7MHz
Funkce - Detailní popis 220µH Unshielded Molded Inductor 45mA 21 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 21 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 45mA