CSSH2728JT43L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSSH2728JT43L0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.043 OHM 5% 4W 2827 WIDE
Datasheety: 1.CSSH2728JT43L0.pdf2.CSSH2728JT43L0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSSH2728JT43L0
Part Number CSSH2728JT43L0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.043 OHM 5% 4W 2827 WIDE Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 225395 pcs Datový list 1.CSSH2728JT43L0.pdf2.CSSH2728JT43L0.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±15ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 2728 Velikost / Rozměry 0.264" L x 0.283" W (6.71mm x 7.19mm)
Série CSSH Režim panel 43 mOhms
Příkon (W) 4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Provozní teplota -55°C ~ 225°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.049" (1.24mm)
Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense Poruchovost -
Detailní popis 43 mOhms ±5% 4W Chip Resistor Wide 2827 (7067 Metric), 2728 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Složení Metal Foil