MLF14FTC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC100R Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MLF14FTC100R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100 OHM 1% 1/4W MELF 0204
Datasheety: MLF14FTC100R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MLF14FTC100R
Part Number MLF14FTC100R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 100 OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3636231 pcs Datový list MLF14FTC100R.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0204 Velikost / Rozměry 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Série MLF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice MELF, 0204 Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - Poruchovost -
Detailní popis 100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Složení Thin Film