NSM6227FTR332
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: NSM6227FTR332
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.332 OHM 1% 3W 6227
Datasheety: NSM6227FTR332.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
750 pcs
  • Zpráva
Specifikace NSM6227FTR332
Part Number NSM6227FTR332 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.332 OHM 1% 3W 6227 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 90857 pcs Datový list NSM6227FTR332.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±75ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 6227 Velikost / Rozměry 0.625" L x 0.275" W (15.88mm x 6.99mm)
Série SM Režim panel 332 mOhms
Příkon (W) 3W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6227 J-Lead Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.265" (6.73mm)
Funkce Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Poruchovost -
Detailní popis 332 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound Složení Wirewound