RC12KB360K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC12KB360K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 360K OHM 10% 1/2W AXIAL
Datasheety: RC12KB360K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC12KB360K
Part Number RC12KB360K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 360K OHM 10% 1/2W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 807260 pcs Datový list RC12KB360K.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm)
Série RC Režim panel 360 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding Detailní popis 360 kOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition