RC14KB620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RC14KB620K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 620K OHM 10% 1/4W AXIAL
Datasheety: RC14KB620K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RC14KB620K
Part Number RC14KB620K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 620K OHM 10% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 834621 pcs Datový list RC14KB620K.pdf
Tolerance ±10% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Série RC Režim panel 620 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Non-Inductive, Pulse Withstanding Detailní popis 620 kOhms ±10% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition