RNCF0201DTE787R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0201DTE787R
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 787 OHM 0.5% 1/32W 0201
Datasheety: 1.RNCF0201DTE787R.pdf2.RNCF0201DTE787R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0201DTE787R
Part Number RNCF0201DTE787R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 787 OHM 0.5% 1/32W 0201 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3618810 pcs Datový list 1.RNCF0201DTE787R.pdf2.RNCF0201DTE787R.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0201 Velikost / Rozměry 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Série RNCF Režim panel 787 Ohms
Příkon (W) 0.03W, 1/32W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0201 (0603 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.011" (0.28mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 787 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film