RNCF0402BTC1K82
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0402BTC1K82 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0402BTC1K82
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.82K OHM 0.1% 1/16W 0402
Datasheety: 1.RNCF0402BTC1K82.pdf2.RNCF0402BTC1K82.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0402BTC1K82
Part Number RNCF0402BTC1K82 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.82K OHM 0.1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2362280 pcs Datový list 1.RNCF0402BTC1K82.pdf2.RNCF0402BTC1K82.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série RNCF Režim panel 1.82 kOhms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.014" (0.35mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 1.82 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film