RNCF0603BTC124K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTC124K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0603BTC124K
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 124K OHM 0.1% 1/10W 0603
Datasheety: 1.RNCF0603BTC124K.pdf2.RNCF0603BTC124K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0603BTC124K
Part Number RNCF0603BTC124K Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 124K OHM 0.1% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2009351 pcs Datový list 1.RNCF0603BTC124K.pdf2.RNCF0603BTC124K.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Série RNCF Režim panel 124 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm)
Funkce Automotive AEC-Q200 Poruchovost -
Detailní popis 124 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Složení Thin Film