RNCF0603BTE46K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603BTE46K4 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0603BTE46K4
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 46.4K OHM 0.1% 1/10W 0603
Datasheety: 1.RNCF0603BTE46K4.pdf2.RNCF0603BTE46K4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0603BTE46K4
Part Number RNCF0603BTE46K4 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 46.4K OHM 0.1% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2253687 pcs Datový list 1.RNCF0603BTE46K4.pdf2.RNCF0603BTE46K4.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Série RNCF Režim panel 46.4 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména RNC 16 T9 46.4K 0.1% R