RNCF0603DKC4K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603DKC4K32 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0603DKC4K32
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.32K OHM 0.5% 1/10W 0603
Datasheety: 1.RNCF0603DKC4K32.pdf2.RNCF0603DKC4K32.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0603DKC4K32
Part Number RNCF0603DKC4K32 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 4.32K OHM 0.5% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1448592 pcs Datový list 1.RNCF0603DKC4K32.pdf2.RNCF0603DKC4K32.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Série RNCF Režim panel 4.32 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména RNC 16 T2 4.32K 0.5% I