RNCF0603TKT1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0603TKT1K50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0603TKT1K50
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.5K OHM 0.01% 1/10W 0603
Datasheety: 1.RNCF0603TKT1K50.pdf2.RNCF0603TKT1K50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0603TKT1K50
Part Number RNCF0603TKT1K50 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 1.5K OHM 0.01% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 140224 pcs Datový list 1.RNCF0603TKT1K50.pdf2.RNCF0603TKT1K50.pdf
Tolerance ±0.01% teplotní koeficient ±10ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Série RNCF Režim panel 1.5 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Ostatní jména RNC 16 TB 1.5K 0.01% I