RNCF0805BKE30K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF0805BKE30K0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RNCF0805BKE30K0
Výrobce / značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 30K OHM 0.1% 1/8W 0805
Datasheety: 1.RNCF0805BKE30K0.pdf2.RNCF0805BKE30K0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RNCF0805BKE30K0
Part Number RNCF0805BKE30K0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 30K OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 942933 pcs Datový list 1.RNCF0805BKE30K0.pdf2.RNCF0805BKE30K0.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série RNCF Režim panel 30 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména RNC 20 T9 30K 0.1% I